Zasady Publikacji

Jako Redakcja, staramy się publikować treści wysokiej jakości. Większość naszych tekstów nie jest ani sponsorowana, ani nie promuje innych stron, firm czy blogów.
Robimy to, aby Nasza Platforma „Czytamy i Piszemy” była miejscem z ciekawymi treściami.

Dlatego też wymagamy pewnych zasad które dotyczą zarówno Autorów, jak i treści.

Zasady publikacji

Przede wszystkim publikowane treści powinny być unikalne, oryginalne i stworzone przez Ciebie. Unikaj kopiowania lub plagiatowania cudzej pracy.

Staraj się pisać zrozumiale i czytelnie, aby treści były przystępne dla szerokiego grona czytelników. Aby zyskać stałych odbiorców, zainteresuj swoich czytelników ciekawymi historiami, interesującymi faktami lub szczegółowymi opisami. Pamiętaj – liczy się jakość, nie ilość – lepiej napisać jeden ale dobry wpis, aniżeli wiele o słabej jakości.

Jako autor jesteś odpowiedzialny za treści, które publikujesz. Upewnij się, że Twoje treści są zgodne z wartościami naszej społeczności i nie naruszają zasad etyki.

Zasady w skrócie:

  • Wszystkie teksty muszą być unikalne i oryginalne. Unikaj kopiuj-wklej, ani używania Sztucznej Iteligencji.
  • Treści powinny mieć przynajmniej 600 słów i mieć czytelną strukturę – używaj nagłówków, akapitów, list itd. Wszystko, aby czytelnik z łatwością i przyjemnością mógł przeczytać Twoj wpis.
  • Każdy wpis powinien mieć zdjęcie pasujące do artykułu. Prześlij własne zdjęcie lub skorzystaj z dostępnych za darmo zdjęc w naszym serwisie. Zobacz jak.
  • Jeśli referujesz do innej strony (jako źródło, przykład, informacje, itp), linki takie będą otwierane w nowej zakładce (oraz będą one mieć parametr nofollow)
  • Autopromocja: W celu uniknięcia autorów którzy chcą tylko reklamować swoje strony, pierwsze 3 teksty nie mogą zawierać żadnej promocji ani odnośników (dofollow) do innych stron.

Moderacja treści

Jako, że w Internecie pełno jest śmieciowych treści, duplikatów oraz „spamu”, wszystkie treści przechodzą proces moderacji. Jeśli Twój wpis jest niezgodny z zasadami lub brakuje mu jakości, poprosimy Cie o poprawienie tekstu.

Nie akceptujemy tekstów niezgodnych z polskim prawem, tekstów wulgarnych i szerzących nienawiść.

Gdy Twój tekst zostanie zaakceptowany, dostaniesz powiadomienie e-mailem. Od tego momentu, Ty jak i nasi Czytelnicy mogą cieszyć się Twoim tekstem.

Wszelkie zmiany tekstu również przechodzą proces moderacji.